Plan uw reis met connexxion

Wijzig lettertype Licht contrast Donker contrast

Dienstregeling

« terug

Lijn 100

Blaricum, Carpoolplaats
Bussum, Station





Route Halte 4 8 12 16 20 24 28 32 36 40 44 48 52 56 60 64 68 72 76 80 84 88 92 96 100 104 108 112 114 116 118 120 122 124 126 128 130
Blaricum, Carpoolplaats 05:39 06:09 06:39 07:07 07:33 08:03 08:38 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:09 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:16 19:46 20:16 20:46 21:16 21:46 22:16 22:46 23:16 23:46
Blaricum, De Maten 05:40 06:10 06:40 07:08 07:34 08:04 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:10 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41 19:17 19:47 20:17 20:47 21:17 21:47 22:17 22:47 23:17 23:47
Blaricum, De Dam 05:41 06:11 06:41 07:09 07:35 08:05 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:11 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 19:18 19:48 20:18 20:48 21:18 21:48 22:18 22:48 23:18 23:48
Blaricum, Viersloot 05:41 06:11 06:41 07:09 07:36 08:06 08:41 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:12 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:18 19:48 20:18 20:48 21:18 21:48 22:18 22:48 23:18 23:48
Huizen, 't Merk 05:43 06:13 06:43 07:11 07:38 08:08 08:43 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:14 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:20 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:20 22:50 23:20 23:50
Huizen, Oostermeent 05:44 06:14 06:44 07:12 07:39 08:09 08:44 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:15 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:21 19:51 20:21 20:51 21:21 21:51 22:21 22:51 23:21 23:51
Huizen, Rijnland 05:45 06:15 06:45 07:13 07:40 08:10 08:45 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:16 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52 23:22 23:52
Huizen, Aristoteleslaan 05:46 06:16 06:46 07:14 07:41 08:11 08:46 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:17 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:23 19:53 20:23 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23 23:53
Huizen, Pythagoraspark 05:48 06:18 06:48 07:16 07:43 08:13 08:48 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:19 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:25 23:55
Huizen, Enkhuizerzand 05:49 06:19 06:49 07:18 07:45 08:15 08:50 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:20 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:51 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:26 23:56
Huizen, Middelgronden 05:50 06:20 06:50 07:19 07:46 08:16 08:51 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:21 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:52 19:27 19:57 20:27 20:57 21:27 21:57 22:27 22:57 23:27 23:57
Huizen, Amstel 05:51 06:21 06:51 07:20 07:47 08:17 08:52 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:22 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 18:53 19:28 19:58 20:28 20:58 21:28 21:58 22:28 22:58 23:28 23:58
Huizen, Mark 05:52 06:22 06:52 07:21 07:48 08:18 08:53 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:23 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:54 19:29 19:59 20:29 20:59 21:29 21:59 22:29 22:59 23:29 23:59
Huizen, Delta 05:53 06:23 06:53 07:22 07:49 08:19 08:54 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:24 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 00:00
Huizen, Zuiderzee 05:54 06:24 06:54 07:22 07:50 08:20 08:55 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:25 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:56 19:31 20:01 20:31 21:01 21:31 22:01 22:31 23:01 23:31 00:01
Huizen, Voormaat 05:54 06:24 06:54 07:23 07:50 08:20 08:55 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:25 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:56 19:31 20:01 20:31 21:01 21:31 22:01 22:31 23:01 23:31 00:01
Huizen, Busstation 05:58 06:28 06:58 07:26 07:54 08:24 08:59 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:29 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:35 20:05 20:35 21:05 21:35 22:05 22:35 23:05 23:35 00:05
Huizen, Haardstedelaan 05:59 06:29 06:59 07:27 07:55 08:25 09:00 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:30 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01 19:36 20:06 20:36 21:06 21:36 22:06 22:36 23:06 23:36 00:06
Huizen, Lindenlaan 06:00 06:30 07:00 07:28 07:56 08:26 09:01 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:31 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:02 19:37 20:07 20:37 21:07 21:37 22:07 22:37 23:07 23:37 00:07
Huizen, Nieuwe Kerklaan 06:00 06:30 07:00 07:28 07:57 08:27 09:02 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:31 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:02 19:37 20:07 20:37 21:07 21:37 22:07 22:37 23:07 23:37 00:07
Huizen, Prins Bernhardplein 06:01 06:31 07:01 07:29 07:58 08:28 09:03 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:32 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 19:03 19:38 20:08 20:38 21:08 21:38 22:08 22:38 23:08 23:38 00:08
Huizen, Ericaweg 06:03 06:33 07:03 07:31 08:00 08:30 09:05 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:34 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:39 20:09 20:39 21:09 21:39 22:09 22:39 23:09 23:39 00:09
Huizen, Langerhuizenweg 06:04 06:34 07:04 07:32 08:02 08:32 09:07 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:35 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:06 19:41 20:11 20:41 21:11 21:41 22:11 22:41 23:11 23:41 00:11
Huizen, Flevolaan 06:06 06:36 07:06 07:34 08:04 08:34 09:09 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:37 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 19:08 19:42 20:12 20:42 21:12 21:42 22:12 22:42 23:12 23:42 00:12
Naarden, Bollelaan 06:07 06:37 07:07 07:35 08:05 08:35 09:10 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:38 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:09 19:43 20:13 20:43 21:13 21:43 22:13 22:43 23:13 23:43 00:13
Naarden, Amersfoortsestraatw. 06:09 06:39 07:09 07:38 08:08 08:38 09:13 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:41 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 19:12 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:15 22:45 23:15 23:45 00:15
Bussum, Potgieterlaan 06:11 06:41 07:11 07:40 08:10 08:40 09:14 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:42 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:13 19:47 20:17 20:47 21:17 21:47 22:17 22:47 23:17 23:47 00:17
Bussum, Hooftlaan 06:13 06:43 07:13 07:42 08:12 08:42 09:16 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:44 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:49 20:19 20:49 21:19 21:49 22:19 22:49 23:19 23:49 00:19
Bussum, Station 06:14 06:44 07:14 07:44 08:14 08:44 09:18 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:46 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 19:17 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:20 22:50 23:20 23:50 00:20