Plan uw reis met connexxion

Wijzig lettertype Licht contrast Donker contrast

Dienstregeling

« terug

Lijn 100

Blaricum, Carpoolplaats
Bussum, Station





Route Halte 1002 1004 1006 1008 1010 1012 1014 1016 1018 1020 1022 1024 1026 1028 1030 1032 1034 1036 1038 1040 1042 1044 1046 1048 1050 1052 1054 1056 1058 1060 1062 1064 1066 1068 1070 1072 1074
Blaricum, Carpoolplaats 05:39 06:07 06:37 07:03 07:33 08:03 08:40 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:14 19:44 20:14 20:44 21:14 21:44 22:14 22:45 23:15 23:45
Blaricum, De Maten 05:40 06:08 06:38 07:04 07:34 08:04 08:41 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:15 22:46 23:16 23:46
Blaricum, De Dam 05:41 06:09 06:39 07:05 07:35 08:05 08:42 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41 19:16 19:46 20:16 20:46 21:16 21:46 22:16 22:47 23:17 23:47
Blaricum, Viersloot 05:42 06:10 06:40 07:06 07:36 08:06 08:43 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 19:17 19:47 20:17 20:47 21:17 21:47 22:17 22:48 23:18 23:48
Huizen, 't Merk 05:44 06:12 06:42 07:08 07:38 08:08 08:45 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44 19:19 19:49 20:19 20:49 21:19 21:49 22:19 22:50 23:20 23:50
Huizen, Oostermeent 05:45 06:13 06:43 07:09 07:39 08:09 08:46 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:20 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:20 22:51 23:21 23:51
Huizen, Rijnland 05:46 06:14 06:44 07:10 07:40 08:10 08:47 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:21 19:51 20:21 20:51 21:21 21:51 22:21 22:52 23:22 23:52
Huizen, Pythagoraspark 05:48 06:16 06:46 07:13 07:43 08:13 08:50 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:23 19:53 20:23 20:53 21:23 21:53 22:23 22:54 23:24 23:54
Huizen, Enkhuizerzand 05:49 06:17 06:47 07:14 07:44 08:14 08:51 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:24 19:54 20:24 20:54 21:24 21:54 22:24 22:55 23:25 23:55
Huizen, Middelgronden 05:50 06:18 06:48 07:15 07:45 08:15 08:52 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25 22:56 23:26 23:56
Huizen, Amstel 05:51 06:19 06:49 07:16 07:46 08:16 08:53 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:51 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26 22:57 23:27 23:57
Huizen, Mark 05:52 06:20 06:50 07:17 07:47 08:17 08:54 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:52 19:27 19:57 20:27 20:57 21:27 21:57 22:27 22:58 23:28 23:58
Huizen, Delta 05:53 06:21 06:51 07:18 07:48 08:18 08:55 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 18:53 19:28 19:58 20:28 20:58 21:28 21:58 22:28 22:59 23:29 23:59
Huizen, Zuiderzee 05:54 06:22 06:52 07:19 07:49 08:19 08:56 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:54 19:29 19:59 20:29 20:59 21:29 21:59 22:29 23:00 23:30 00:00
Huizen, Voormaat 05:55 06:23 06:53 07:19 07:49 08:19 08:56 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:01 23:31 00:01
Huizen, Busstation 05:59 06:27 06:57 07:23 07:53 08:23 09:00 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 18:59 19:34 20:04 20:34 21:04 21:34 22:04 22:34 23:05 23:35 00:05
Huizen, Haardstedelaan 06:00 06:28 06:58 07:24 07:54 08:24 09:01 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:35 20:05 20:35 21:05 21:35 22:05 22:35 23:06 23:36 00:06
Huizen, Lindenlaan 06:01 06:29 06:59 07:25 07:55 08:25 09:02 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01 19:36 20:06 20:36 21:06 21:36 22:06 22:36 23:07 23:37 00:07
Huizen, Nieuwe Kerklaan 06:02 06:30 07:00 07:26 07:56 08:26 09:03 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01 19:36 20:06 20:36 21:06 21:36 22:06 22:36 23:07 23:37 00:07
Huizen, Prins Bernhardplein 06:03 06:31 07:01 07:27 07:57 08:27 09:04 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:02 19:37 20:07 20:37 21:07 21:37 22:07 22:37 23:08 23:38 00:08
Huizen, Ericaweg 06:04 06:32 07:02 07:29 07:59 08:29 09:05 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 19:04 19:38 20:08 20:38 21:08 21:38 22:08 22:38 23:09 23:39 00:09
Huizen, Langerhuizenweg 06:06 06:34 07:04 07:31 08:01 08:31 09:07 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:40 20:10 20:40 21:10 21:40 22:10 22:40 23:11 23:41 00:11
Huizen, Flevolaan 06:08 06:36 07:06 07:33 08:03 08:33 09:09 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:07 19:41 20:11 20:41 21:11 21:41 22:11 22:41 23:12 23:42 00:12
Naarden, Bollelaan 06:09 06:37 07:07 07:34 08:04 08:34 09:10 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 19:08 19:42 20:12 20:42 21:12 21:42 22:12 22:42 23:13 23:43 00:13
Naarden, Amersfoortsestraatw. 06:11 06:39 07:09 07:37 08:07 08:37 09:12 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:44 20:14 20:44 21:14 21:44 22:14 22:44 23:15 23:45 00:15
Bussum, Potgieterlaan 06:12 06:40 07:10 07:39 08:09 08:39 09:13 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41 19:11 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:15 22:45 23:16 23:46 00:16
Bussum, Hooftlaan 06:14 06:42 07:12 07:41 08:11 08:41 09:14 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:12 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:13 19:46 20:16 20:46 21:16 21:46 22:16 22:46 23:17 23:47 00:17
Bussum, Station 06:18 06:46 07:16 07:46 08:16 08:46 09:18 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:16 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 19:17 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:20 22:50 23:21 23:51 00:21