Plan uw reis met connexxion

Wijzig lettertype Licht contrast Donker contrast

Dienstregeling

« terug

Lijn 100

Blaricum, Carpoolplaats
Bussum, Station





Route Halte 4002 4004 4006 4008 4010 4012 4014 4016 4018 4020 4022 4024 4026 4028 4030 4032 4034 4036 4038 4040 4042 4044 4046 4048 4050 4052 4054 4056 4058 4060 4062 4064 4066 4068
Blaricum, Carpoolplaats 06:37 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:11 18:44 19:14 19:44 20:14 20:44 21:14 21:44 22:14 22:44 23:14
Blaricum, De Maten 06:38 07:08 07:38 08:08 08:38 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:12 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:15 22:45 23:15
Blaricum, De Dam 06:39 07:09 07:39 08:09 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:13 18:46 19:16 19:46 20:16 20:46 21:16 21:46 22:16 22:46 23:16
Blaricum, Viersloot 06:39 07:09 07:39 08:09 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:13 18:46 19:16 19:46 20:16 20:46 21:16 21:46 22:16 22:46 23:16
Huizen, 't Merk 06:41 07:11 07:41 08:11 08:41 09:11 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:15 18:48 19:18 19:48 20:18 20:48 21:18 21:48 22:18 22:48 23:18
Huizen, Oostermeent 06:42 07:12 07:42 08:12 08:42 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:16 18:49 19:19 19:49 20:19 20:49 21:19 21:49 22:19 22:49 23:19
Huizen, Rijnland 06:43 07:13 07:43 08:13 08:43 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:17 18:50 19:20 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:20 22:50 23:20
Huizen, Pythagoraspark 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:19 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52 23:22
Huizen, Enkhuizerzand 06:46 07:16 07:46 08:16 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:20 18:53 19:23 19:53 20:23 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23
Huizen, Middelgronden 06:47 07:17 07:47 08:17 08:47 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:21 18:53 19:23 19:53 20:23 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23
Huizen, Amstel 06:48 07:18 07:48 08:18 08:48 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:22 18:54 19:24 19:54 20:24 20:54 21:24 21:54 22:24 22:54 23:24
Huizen, Mark 06:49 07:19 07:49 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:23 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:25
Huizen, Delta 06:51 07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:25 18:56 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:26
Huizen, Zuiderzee 06:51 07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:25 18:57 19:27 19:57 20:27 20:57 21:27 21:57 22:27 22:57 23:27
Huizen, Voormaat 06:53 07:23 07:53 08:23 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:27 18:58 19:28 19:58 20:28 20:58 21:28 21:58 22:28 22:58 23:28
Huizen, Busstation 06:57 07:27 07:57 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:31 19:02 19:32 20:02 20:32 21:02 21:32 22:02 22:32 23:02 23:32
Huizen, Haardstedelaan 06:58 07:28 07:58 08:28 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:32 19:03 19:33 20:03 20:33 21:03 21:33 22:03 22:33 23:03 23:33
Huizen, Lindenlaan 06:59 07:29 07:59 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:33 19:04 19:34 20:04 20:34 21:04 21:34 22:04 22:34 23:04 23:34
Huizen, Nieuwe Kerklaan 06:59 07:29 07:59 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:33 19:04 19:34 20:04 20:34 21:04 21:34 22:04 22:34 23:04 23:34
Huizen, Prins Bernhardplein 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:34 19:05 19:35 20:05 20:35 21:05 21:35 22:05 22:35 23:05 23:35
Huizen, Ericaweg 07:02 07:32 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:36 19:07 19:37 20:07 20:37 21:07 21:37 22:07 22:37 23:07 23:37
Huizen, Langerhuizenweg 07:03 07:33 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:37 19:08 19:38 20:08 20:38 21:08 21:38 22:08 22:38 23:08 23:38
Huizen, Flevolaan 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:39 19:10 19:40 20:10 20:40 21:10 21:40 22:10 22:40 23:10 23:40
Naarden, Bollelaan 07:06 07:36 08:06 08:36 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:40 19:11 19:41 20:11 20:41 21:11 21:41 22:11 22:41 23:11 23:41
Naarden, Amersfoortsestraatw. 07:09 07:39 08:09 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:42 19:13 19:43 20:13 20:43 21:13 21:43 22:13 22:43 23:13 23:43
Bussum, Potgieterlaan 07:11 07:41 08:11 08:41 09:11 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:43 19:14 19:44 20:14 20:44 21:14 21:44 22:14 22:44 23:14 23:44
Bussum, Hooftlaan 07:13 07:43 08:13 08:43 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:44 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:15 22:45 23:15 23:45
Bussum, Station 07:18 07:48 08:18 08:48 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:19 19:49 20:19 20:49 21:19 21:49 22:19 22:49 23:19 23:49