Plan uw reis met connexxion

Wijzig lettertype Licht contrast Donker contrast

Dienstregeling

« terug

Lijn 100

Blaricum, Carpoolplaats
Bussum, Station





Route Halte 1004 1008 1012 1016 1020 1024 1028 1032 1036 1040 1044 1048 1052 1056 1060 1064 1068 1072 1076 1080 1084 1088 1092 1096 1100 1104 1108 1112 1114 1116 1118 1120 1122 1124 1126 1128 1130
Blaricum, Carpoolplaats 05:39 06:09 06:39 07:07 07:33 08:03 08:38 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:09 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:16 19:46 20:15 20:46 21:16 21:46 22:16 22:46 23:16 23:46
Blaricum, De Noord 05:40 06:10 06:40 07:08 07:34 08:04 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:10 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41 19:17 19:47 20:16 20:47 21:17 21:47 22:17 22:47 23:17 23:47
Huizen, Aristoteleslaan 05:43 06:13 06:43 07:12 07:38 08:08 08:43 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:13 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44 19:20 19:50 20:19 20:50 21:20 21:50 22:20 22:50 23:20 23:50
Huizen, Pythagoraspark 05:44 06:14 06:44 07:13 07:39 08:09 08:44 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:14 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:21 19:51 20:20 20:51 21:21 21:51 22:21 22:51 23:21 23:51
Huizen, Enkhuizerzand 05:45 06:15 06:45 07:15 07:41 08:11 08:46 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:16 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 19:22 19:52 20:21 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52 23:22 23:52
Huizen, Middelgronden 05:45 06:15 06:45 07:15 07:41 08:11 08:46 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:16 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 19:22 19:52 20:21 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52 23:22 23:52
Huizen, Amstel 05:46 06:16 06:46 07:16 07:42 08:12 08:47 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:17 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:23 19:53 20:22 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23 23:53
Huizen, Mark 05:47 06:17 06:47 07:17 07:43 08:13 08:48 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:18 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:24 19:54 20:23 20:54 21:24 21:54 22:24 22:54 23:24 23:54
Huizen, Delta 05:48 06:18 06:48 07:18 07:44 08:14 08:49 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:19 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:25 19:55 20:24 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:25 23:55
Huizen, Zuiderzee 05:49 06:19 06:49 07:19 07:45 08:15 08:50 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:20 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:51 19:26 19:56 20:25 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:26 23:56
Huizen, Voormaat 05:49 06:19 06:49 07:19 07:45 08:15 08:50 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:20 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:51 19:26 19:56 20:25 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:26 23:56
Huizen, Busstation 05:53 06:23 06:53 07:23 07:49 08:19 08:54 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:24 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:30 20:00 20:31 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 00:00
Huizen, Haardstedelaan 05:54 06:24 06:54 07:24 07:50 08:20 08:55 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:25 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:56 19:31 20:01 20:32 21:01 21:31 22:01 22:31 23:01 23:31 00:01
Huizen, Lindenlaan 05:55 06:25 06:55 07:25 07:52 08:22 08:56 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:26 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 18:57 19:32 20:02 20:33 21:02 21:32 22:02 22:32 23:02 23:32 00:02
Huizen, Nieuwe Kerklaan 05:56 06:26 06:56 07:26 07:52 08:22 08:57 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:27 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 18:58 19:33 20:03 20:34 21:03 21:33 22:03 22:33 23:03 23:33 00:03
Huizen, Prins Bernhardplein 05:57 06:27 06:57 07:27 07:53 08:23 08:58 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:28 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 18:59 19:34 20:04 20:35 21:04 21:34 22:04 22:34 23:04 23:34 00:04
Huizen, Aalberselaan 05:59 06:29 06:59 07:29 07:56 08:26 09:00 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:30 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01 19:35 20:05 20:36 21:05 21:35 22:05 22:35 23:05 23:35 00:05
Huizen, De Trappenberg 06:02 06:32 07:02 07:32 08:00 08:30 09:05 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:34 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:39 20:09 20:40 21:09 21:39 22:09 22:39 23:09 23:39 00:09
Bussum, Potgieterlaan 06:11 06:41 07:11 07:41 08:11 08:41 09:15 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:43 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44 19:14 19:48 20:18 20:49 21:18 21:48 22:18 22:48 23:18 23:48 00:18
Bussum, Hooftlaan 06:13 06:43 07:13 07:43 08:13 08:43 09:17 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:45 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:16 19:49 20:19 20:50 21:19 21:49 22:19 22:49 23:19 23:49 00:19
Bussum, Station 06:14 06:44 07:14 07:44 08:14 08:44 09:18 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:46 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 19:17 19:50 20:20 20:51 21:20 21:50 22:20 22:50 23:20 23:50 00:20