Plan uw reis met connexxion

Wijzig lettertype Licht contrast Donker contrast

Dienstregeling

« terug

Lijn 100

Blaricum, Carpoolplaats
Bussum, Station





Route Halte 5002 5004 5006 5008 5010 5012 5014 5016 5018 5020 5022 5024 5026 5028 5030 5032 5034 5036 5038 5040 5042 5044 5046 5048 5050 5052 5054 5056 5058 5060 5062 5064 5066 5068 5070
Blaricum, Carpoolplaats 06:33 07:03 07:33 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 18:47 19:17 19:47 20:17 20:47 21:17 21:47 22:17 22:47 23:17
Blaricum, De Noord 06:34 07:04 07:34 08:04 08:34 09:04 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 18:48 19:18 19:48 20:18 20:48 21:18 21:48 22:18 22:48 23:18
Huizen, Aristoteleslaan 06:36 07:06 07:36 08:06 08:36 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 18:50 19:20 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:20 22:50 23:20
Huizen, Pythagoraspark 06:37 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 18:51 19:21 19:51 20:21 20:51 21:21 21:51 22:21 22:51 23:21
Huizen, Enkhuizerzand 06:38 07:08 07:38 08:08 08:38 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52 23:22
Huizen, Middelgronden 06:38 07:08 07:38 08:08 08:38 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52 23:22
Huizen, Amstel 06:39 07:09 07:39 08:09 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 18:53 19:23 19:53 20:23 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23
Huizen, Mark 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 18:54 19:24 19:54 20:24 20:54 21:24 21:54 22:24 22:54 23:24
Huizen, Delta 06:41 07:11 07:41 08:11 08:41 09:11 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:25
Huizen, Zuiderzee 06:42 07:12 07:42 08:12 08:42 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 18:56 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:26
Huizen, Voormaat 06:42 07:12 07:42 08:12 08:42 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 18:56 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:26
Huizen, Busstation 06:46 07:16 07:46 08:16 08:46 09:16 09:46 10:16 10:50 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30
Huizen, Haardstedelaan 06:47 07:17 07:47 08:17 08:47 09:17 09:47 10:17 10:51 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 19:01 19:31 20:01 20:31 21:01 21:31 22:01 22:31 23:01 23:31
Huizen, Lindenlaan 06:48 07:18 07:48 08:18 08:48 09:18 09:48 10:18 10:52 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:02 19:32 20:02 20:32 21:02 21:32 22:02 22:32 23:02 23:32
Huizen, Nieuwe Kerklaan 06:49 07:19 07:49 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:53 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:03 19:33 20:03 20:33 21:03 21:33 22:03 22:33 23:03 23:33
Huizen, Prins Bernhardplein 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50 10:20 10:54 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:04 19:34 20:04 20:34 21:04 21:34 22:04 22:34 23:04 23:34
Huizen, Aalberselaan 06:52 07:22 07:52 08:22 08:52 09:22 09:52 10:22 10:56 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:51 19:05 19:35 20:05 20:35 21:05 21:35 22:05 22:35 23:05 23:35
Huizen, De Trappenberg 06:55 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:59 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:09 19:39 20:09 20:39 21:09 21:39 22:09 22:39 23:09 23:39
Bussum, Potgieterlaan 07:04 07:34 08:04 08:34 09:04 09:34 10:04 10:34 11:08 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 19:04 19:18 19:48 20:18 20:48 21:18 21:48 22:18 22:48 23:18 23:48
Bussum, Hooftlaan 07:06 07:36 08:06 08:36 09:06 09:36 10:06 10:36 11:10 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:05 19:19 19:49 20:19 20:49 21:19 21:49 22:19 22:49 23:19 23:49
Bussum, Station 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:11 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:06 19:20 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:20 22:50 23:20 23:50